Apie clipso lubas

1. Kokioje šalyje gaminamos Clipso lubos?

Clipso audinio gamykla yra Šveicarijoje Fribourg’o kantone Granges-Paccot komunoje.

 

2. Iš kokiu medžiagų gaminamos Clipso lubos?

Clipso lubos gaminamos iš  specialaus ekologiško poliesterio audinio prisotinto poliuretanu.

 

3. Kaip greitai sumontuojamos Clipso lubos?

Clipso  lubos montuojamos gan greitai – per 1-2 dienas galima įrengti  vidutinio dydžio (50-60 kv.m) patalpų lubas. Pabrėžiame, kad Clipso montavimas vyksta be  jokių dulkių ar triukšmo. Patalpose paliekama švara, montuojant nereikia uždengti sienų, grindų ar baldų.

 

4. Kokiu maksimaliu matmenų gali būti Clipso lubos?

Be sudūrimo Clipso lubos gali būti net  iki 5 m pločio, o jei poreikis yra didesnių matmenų – su vos matomu estetišku sudūrimu. Ilgis neribojamas.

 

5. Ar Clipso lubos yra pritaikytos įmontuojamiems elementams (šviestuvams, vedinimo grotelėms, kolonėlėms ir pan.)?

Praktiškai visi įmontuojami  elementai  į Clipso lubas montuojami gan paprastai: po Clipso lubomis tvirtinama nedidelė atramėlė, kuri ir laiko elementus. Atramėlė montuojame  po Clipso lubomis ir yra visiškai nematoma. Norėdami įsitikinti – užeikite į Reportažai iš objektų arba Atlikti darbai


6. Ar Clipso lubos  tinka visoms patalpoms?

Clipso lubos tinka visoms patalpoms : Gyvenamosioms, prekybinėms, biurams, ir tt. Ir pan. Svarbiausia  Clipso  savybė -“vaikštant“ pastato sienoms Clipso lubos išlieka tobulai lygios -jokių įtrūkimų, jokių bangavimų.

 

7. Šveičiančios Clipso lubos – kas tai?

Šviesą sklaidančios  Clipso lubos – tai specialus Clipso audinys veikiantis tarsi filtras tolygiai, išskaidantis Clipso  lubose skleidžiamą šviesą. Šaltiniu gali būti įprasti dienos šviesos šviestuvai. Ypač įspūdingas efektas gaunamas naudojant šviesos diodus (LED’us). LED’ai -ilgaamžiai, labai ekonomiški ir skleidžia ypač kokybišką, tolygią šviesą.